Koton’dan Bilişim Öğrencilerine Anlamlı Destek

Koton’dan Yıldırım Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine manalı destek

Tekstil bölümünün önde gelen zincir mağazacılık devlerinden Koton Mağazacılık A.Ş Bursa Yıldırım Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine sponsorluk dayanağı verdi.

Katıldıkları Teknofest müsabakasında birinci 100 grup ortasına girerek Bursa’yı ve Yıldırım Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi’ni Teknofest ve Robot yarışlarında temsil etme hakkını elde eden YTMAL ROBOT ve FEZA grubuna Koton Mağazacılık A.Ş sponsorluk takviyesinde bulundu.

Sponsorluk kapsamında Feza grubunun müsabaka süreci boyunca kullanacakları tişörtler Koton Mağaza Müdürü Erkan Koçak tarafından Yıldırım MTAL’ye teslim edildi.

Koton Mağaza Müdürü Erkan Koçak, “Teknofest üzere değerli bir teknoloji yarışında aldıkları derecelerle kıymetli ilerlemeler kaydeden genç arkadaşlarımıza bu takviyesi vermekten kurumumum ismine memnunluk duyuyorum” dedi.

Okul Müdürü Ömer Yılmaz, İHA alanında yaptıkları çalışmalarla okulu başarılı bir biçimde temsil eden FEZA ekibine takviyelerinden ötürü Koton Mağaza Müdürü Erkan Koçak’a teşekkürlerini iletti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı