İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı yaz boyu ilçe konserleri düzenleyecek

Kış aylarında gerçekleştirdiği salon konserleri ağır ilgi gören Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, yaz boyunca ilçelerde konser verecek. Konser serisine 26 Haziran Pazar günü Gazipaşa’dan başlayacak olan İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Orkestrası 3 Temmuz Pazar günü de Korkuteli’de konser verecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı ağır salon konserleriyle geçen kış döneminin akabinde, Lider Muhittin Böcek’in talimatıyla yaz konserlerine başlıyor. İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı kendi bünyesinde kurduğu her stil müzik yapabilen 4 solist ve 12 sazdan oluşan bir orkestra ile ilçelerde konserler düzenleyecek.

İLK KONSER GAZİPAŞA’DA

Şef Yiğit Aktı idaresindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Orkestrası, solistler Aslıhan Günay, Hâkim Balhan, Merve Kalay ve Kürşat Pınarbaşı’nın seslendireceği müziklere eşlik edecek. Her konseri büyük beğeni toplayan İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Orkestrası ilçe konserlerine Gazipaşa’dan başlıyor. 26 Haziran Pazar günü saat 20.30’da Gazipaşa Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek konserin akabinde, ikinci konser ise 3 Temmuz Pazar günü saat 20.30’da Korkuteli Şehitler Anıtı Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı