HP OMEN Club’dan Bol Ödüllü CS:GO Turnuvası

HP’nin oyunculara özel eserler üreten markası olan OMEN’in İstanbul’da bulunan espor merkezi HP OMEN Club, pandeminin akabinde kapılarını tekrar oyun tutkunları için açtı. İçerisinde 70 şahsa tıpkı anda hizmet verebilecek son model bilgisayarlar bulunan HP OMEN Club, farklı kadro odalarıyla espor takımlarına da idman yapabilme fırsatı sunuyor.

Kapılarını tekrar oyun severlere açan HP OMEN Club, bu geri dönüşü kutlamak için birinci topluluk turnuvasını düzenleyeceğini duyurdu. OMEN Club CS:GO Turnuvası’nda 32 kadro Counter Strike: Küresel Offensive oyununda kozlarını paylaşacak.

İlk maçını kazanarak son 16’ya kalan her ekibin ödül kazanacağı turnuvanın birinci 3 sırasına ulaşan grupları ise birbirinden hoş mükafatlar bekliyor. Toplamda 25 bin TL para ödülünün dağıtılacağı turnuvada, birinci üç ekibin her oyuncusu on binlerce lira pahasında HP OMEN ve HyperX’in sevilen oyuncu ekipmanlarını kazanacak. Ayrıyeten turnuvanın kazanan ekibi 6 Temmuz’da HP OMEN Club’da Cantuğ “Unlost” Özsoy, Tolunay Ören, Ubeka, Karahan ve Marqnue’den oluşan influencer ekibiyle gösteri maçı yapacak. Eğlenceli anların yaşanacağı gösteri maçı Unlost’un Twitch kanalından ve Tolunay Ören’in YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

32 ekipli OMEN Club CS:GO turnuvasının kayıtları başladı. Kadrosunu kuran herkes 30 Haziran tarihine kadar turnuvanın web sitesi olan omenclubturnuva.com adresinden kayıt olabilir. Turnuvanın elemeleri 2-3 Temmuz tarihleri ortasında online bir halde gerçekleştirilecek. Son 4’e kalan gruplar ise 5 Temmuz’da İstanbul’daki HP OMEN Club’da yarı final ve final maçına çıkacaklar.

Ayrıntılı bilgi için omenclubturnuva.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.