Google Pixel 7 henüz tanıtılmadı ama bu, birilerinin onu satışa sunmasını engelleyemedi

Google’ın bir müddettir merakla beklenen bir sonraki akıllı telefonu Pixel 7, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Google I/O Geliştirici Konferansı’nda Pixel 7 Pro modeliyle birlikte gösterilmişti. Her 2 aygıt da Pixel 6 serisine benzerliğiyle dikkat çekerken, Google bu 2 telefon hakkında daha fazla bilgi vermemişti. Lakin telefonlarda yeni jenerasyon Tensor işlemcinin bulunacağını söylemekten de geri durmamıştı.

Google I/O aktifliğinin üzerinden çok geçmeden Pixel 7 bir sefer daha göründü ve bu sefer ünlü açık artırma platformu olan eBay’de.

eBay’de bir kullanıcı tarafından Pixel 7 olduğu argüman edilen prototip açık artırma ile satışa çıkartılmış. Pixel 7’ye ilişkin olduğu argüman edilen bu manzaralar ünlü paylaşım sitesi Reddit’te yayınlanırken, prototipi kimin sızdırdığı ise belgisiz.

Pixel 7 prototipi argüman edilen aygıtın satış kurallarına baktığımızda ise “rastgele bir garanti” sunulmamış olması da başka farklı bir ayrıntı. Böylelikle telefonu satın alacak olan kişi, telefon eline ulaşmaz ise rastgele bir hak argüman edemeyecek. Öte yandan ilan bilgilerinde telefonun Android 13 ile çalıştığı, 128 GB depolama alanına sahip olduğu ve 8 GB RAM’den güç sağladığı da yer alıyor.