Çağan Şengül’den ayrılık şarkısı: Sen Gülünce

Son periyodun en üretken isimlerinden olan, “Beni Anla”, “Yol”, “Papatya” ve “Canım Yanıyor” üzere müzikleriyle dikkatleri üzerine eken Çağan Şengül yeni müziği “Sen Gülünce”yi Sony Music Türkiye etiketiyle 27 Mayıs’ta yayınlandı.

Dijital platformlarda 700 binin üzerinde aylık dinleyiciye sahip olan listelerde uzun mühlet kendine yer edinen Şengül yeni müziğiyle da geleneği değiştirmeyecek. Kelamını Cem Yenel ile yazdığı, müziği kendine ilişkin olan, düzenlemesinde ise Burak Bedirli imzası bulunan “Sen Gülünce” ile Çağan Şengül, hazırlıklarını yaptığı yeni albümü öncesinde dinleyicileri ayrılık acısının akabinde yaşanan hüzne davet ediyor.

Çağan Şengül’ün yeni single çalışması “Sen Gülünce” tüm dijital platformlarda yayında.

ÇAĞAN ŞENGÜL HAKKINDA

12 Kasım 1997 doğumlu olup İstanbul Üsküdar’da doğmuştur. Ortaokulda rap müzikle tanıştığını ve çok fazla dinleyip ve müzik yapmaya çalıştığını hatta o vakitler yaptığı birkaç müziğinin da olduğunu söylemektedir. Hayalinin ise her kentte doyasıya konser yapmak olduğunu söylemektedir.

14 yaşındayken babasının aldığı gitar ile müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Edebiyat alanında George Orwell ve Nazım Hikmet’ten etkilendiğini söylemektedir. Şengül solo konserlerine son süratiyle devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı