Büyükşehir’den Bayraklı çıkarması

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal; İzmir Büyükşehir Belediyesi daire liderleri ve bürokratlarıyla birlikte Bayraklı’da devam eden yol, kaldırım, kavşak düzenlemelerini, park ve yeşil alan çalışmalarını yerinde inceledi. Adalet ve Manavkuyu mahallelerini gezen heyet, etraf düzenlemesi ve yeşil alanların artırılmasından asfalta, kaldırımlardan parklara kadar muhtaçlık duyulan her alanda çalışmaların süratle tamamlanacağını belirtti.

SOKAK SOKAK İNCELEME

Bayraklı sokaklarını gezerek, alanda çalışmalarını sürdüren Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, İzmir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Lideri Erhan Önen, Fen İşleri Daire Lideri Hamdi Ziya Aydın, Merkez Bölge Yol İşleri Şube Müdürü Mustafa Kapı ve ilgili bürokratlarla Manavkuyu ve Adalet mahallelerinde incelemelerde bulundu. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesinin koordinesinde Bayraklı’da süren ve başlayacak çalışmalar ile yapılması gerekenler görüşüldü. İlçede yeşil alanların artırılması, yolların güzelleştirilmesi, muhtaçlık olan yerlerde kaldırım ve kavşak düzenlemelerinin baştan sona tamamlanması kararlaştırıldı, planlamalar yapıldı.

HEDEF DAHA ÇAĞDAŞ VE YAŞANABİLİR BAYRAKLI

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Yeni kent merkezi Bayraklı’yı Türkiye’nin kalbi yapmak istiyoruz. Bunun için öncelikle gereksinimimiz olan, ilçemizin kent kimliğinin oluşması. Bu doğrultuda İzmir Büyükşehir Belediyemizle birlikte çalışmalarımızı sürdürürken, ilçemizin hangi noktasında neye muhtaçlığı varsa tüm gücümüzle orada olmaya ve kente estetik katmaya çalışıyoruz. İnanıyoruz ki, Bayraklı önümüzdeki yıllarda; parkları, yolları, meydanları, toplumsal alanları, kavşak düzenlemeleri ve çağdaş görünümüyle daha yaşanabilir örnek bir ilçe olacak” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı