Valdas Ivanauskas’dan Stefan Kuntz’a övgü: Onu kıskanıyorum

UEFA Uluslar C Ligi maçında Türkiye’ye 2-0 mağlup olan Litvanya’nın Tekqnik Yöneticisi Valdas Ivanauskas, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Galibiyet için Türkiye’yi tebrik ettiğini söyleyen Litvanya Teknik Yöneticisi Valdas Ivanauskas, “Türkiye’nin güzel bir grubu var. Teknik Yöneticinizi kıskanıyorum, elinde değerli bir potansiyel var. Galibiyet için samimiyetle tebrik ediyorum. Türkiye’ye olan seyahatimizle ilgili tüm ayrıntıları anlatsam müthiş bir deneyim olduğunun farkına varacaksınız. Buna karşın ekibimiz düzgün bir uğraş gösterdi. Maça saatler kala buraya ulaştık ve maça çıkmak zorunda kaldık. Buna karşın kadro olarak elimizden gelenin en düzgününü yaptık” dedi.

Maçın beklediklerqi üzere çok güç geçtiğini söyleyen Ivanauskas, “Türkiye, güçlü bir ekip. Genel manada güzel bir performans ortaya koyduk. Düzgün savunma yapmamız gerektiğinin farkındaydık. Maç içinde bunu yapmaya çalıştık. Türkiye, diğer bir serinin ekibi. Elimizden geleni yaptık ve buradan bu sonuçla ayrılıyoruz” diye konuştu.