Telefonu çalınan Pucca ‘çıplak fotoğraflarını yayınlarız’ şantajını ifşa etti

Pucca ismiyle tanınan müellif Selen Pınar Işık, telefonunun çalındığını ve kendisinden çıplak fotoğraflarının yayınlanmaması için 500 bin TL para istendiğini açıkladı.

Çıplak fotoğraflarının olmadığını esprili bir lisanla belirten Pucca, “Yani aklı olan biri beni tehdit edecek olsa, ‘Photoshopsuz fotoğraflarını koyarız’ derdi” sözünü kullanarak şantajcıları tiye aldı.

Pucca, paylaşımında şu sözleri kullandı:

“8 Haziran gecesi telefonum çalındı arkadaşlar… Sonrasında bana, telefonumda çıplak fotolarımın bulunduğu, ortaya atmamaları karşılığında 500 bin TL istedikleri bir mail geldi. 

G..ümün fotosu 500 binmiş diye düşünürken, çıplak foto biriktirmeyecek kadar internet kaşarı olduğum aklıma geldi. Yani aklı olan biri beni tehdit edecek olsa, ‘Photoshopsuz fotoğraflarını koyarız’ kederi.”

Paylaşımın akabinde birçok ileti aldığını ve birçok bayanın birebir sıkıntıyla karşılaştığını lisana getiren Pucca, şunları söyledi:

“Bu ortada çıplak fotoğrafları yüzünden tehdit edilen yüzlerce bayan bana yazmış.”

“Arkadaşlar vücut sizin vücudunuz, istediğinize göstermekte özgürsünüz. Bunu oraya atmak isteyende sorun var, sizde değil!”