Pokemon Go geliştiricisi Niantic’ten sıra dışı bir NBA oyunu geliyor: NBA All-World için hazırlanın!

Dünyaca ünlü Pokemon Go oyununun geliştiricisi Niantic, artık NBA ile birlikte yeni bir artırılmış gerçeklik taşınabilir oyunu geliştiriyor. NBA All-World oyununda, Chris Paul, Steph Curry ve James Harden üzere basketbol yıldızlarından kimilerini bulmak için etrafınızı keşfetmekle görevlendireceksiniz. Onları grubunuza almadan evvel üç sayı müsabakaları üzere küçük oyunlarda sanal oyunculara meydan okuyabilecek ve onlarla rekabet edebileceksiniz.

NBA All-World oyuncuları, NBA yıldızlarına özel formalar giydirebilecek. Spor materyalleri mağazaları ve marketler üzere yerlerde bulunabilecek kostümlerle de takımınızı geliştirmeniz mümkün olacak. NBA yıldızlarıyla teğe bir maçlar da yapılabilecek. Maçlar, gerçek hayattaki basketbol alanları da dahil olmak üzere farklı yerlerde geçiyor.

Oyunun tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

Pokémon Go ve Pikmin Bloom’un akabinde, Niantic’in üzerinde çalıştığı birkaç oyun daha var. Bunlardan biri olan Transformers: Heavy Metal beta sürümüne geçti, lakin şimdilik sırf birkaç ülkede mevcut. Birebir şey, Tamagotchi’ye çağdaş bir AR yaklaşımı olan Peridot için de geçerli.

Niantic’in NBA All-World’ü ne vakit yayınlayacağı şimdi tam olarak belirli değil, lakin oyunun lansman devrine gireceği söyleniyor. Gelişmeleri takip etmek için https://nbaallworld.com/ adresinden oyuna kayıt olabilirsiniz.