LG’den Oyunculara Özel Monitör: LG 27GP850

LG Electronics’in (LG), 27 inçlik LG Monitör yüksek çözünürlüklü (2560×1440) IPS ekranı ile sunduğu geniş açılı manzaralar ve DCI-P3 renk spektrumunun yüzde 98’ini kapsamasıyla yüksek renk denetimi sağlıyor. Sahip olduğu VESA 400 ekranı, 400 nit’e kadar parlaklığa ulaşırken, oyuncuların savaş alanlarını geliştiricilerin amaçladığı üzere tüm dramatik renklerle görmelerine yardımcı oluyor. 165 Hz’lik (Hız aşırtma 180 Hz) ultra yüksek sürat, oyuncuların sonraki kareyi süratli bir biçimde görmelerini ve manzaranın sıkıntısız görünmesini sağlıyor. Bu sayede oyuncular rakiplerine süratli reaksiyon verebiliyorlar ve kolay kolay amaca nişan alabiliyorlar.

LG Nano IPS ekran’ın sunduğu inanılmaz renk doğruluğu bilhassa oyun profesyonellerine, imaj üzerine çalışanlara ve içerik oluşturucularına ön izleme ve düzenleme sırasında üstün parlaklık ve kontrast üretme imkanı sağlıyor.

NVIDIA tarafından test edilen ve resmi olarak doğrulanan G-SYNC Uyumlu 27GP850 monitör, ekran yırtılmasını ve takılmayı en aza indirerek sıkıntısız ve süratli bir oyun tecrübesi sağlıyor. Ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse ortadan kaldıran AMD FreeSync Premium teknolojisi ile oyuncular, yüksek çözünürlüklü ve süratli tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket tecrübesi yaşıyorlar.

LG 27GP850, göz alıcı ve neredeyse çerçevesiz dizaynla oyun tecrübesini mümkün kılıyor. Ekranın eğimini, yüksekliğini ve eksenini değiştirmek için ayarlanan ekran tabanı, daha rahat oyun tecrübesine yardımcı oluyor. Gelişmiş oyun GUI’si tüm oyunlar için özelleştirilmiş modları, oyun severleri, FPS yahut RTS modunu seçerek ve kendi tecrübelerini özelleştirebilme imkanı sağlıyor. Ayarlar her tıp oyun için ayarlanabilir ve optimize edilebiliyor. Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile ise, giriş gecikmesi azaltılabiliyor, böylece oyuncuların kritik anları gerçek vakitli olarak yakalamalarına yardımcı oluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.