Electronica ve trip hop’un efsanesi Chet Faker enerji dolu şarkılarıyla Zorlu PSM’de unutulmaz bir gece yaşattı

Zorlu PSM’nin bu yaza damga vuracak PSM Loves Summer konser serisi tüm süratiyle devam ediyor. Güçlü PSM Turkcell Sahnesi’nde binlerce kişiye electronica, downtempo, soul ve trip hop cinsindeki müziğiyle unutulmaz bir gece yaşatan Avustralyalı bestekar ve müzikçi Chet Faker, PSM Loves Summer kapsamında İstanbul’daydı. Chet Faker, global müzik listelerinde milyonlarca dinlenme sayılarına ulaşan keyifli ve enerjik müzikleriyle Kuvvetli PSM’de görsel ve işitsel bir performansa imza attı.

Müzik hayatına 2012 yılında piyasaya sürdüğü Thinking in Textures ile atılarak Australian Independent Records Awards ve Rolling Stone Australia Awards üzere itibarlı mükafatlar kazandıktan sonra 2014 yılında yayınladığı birinci stüdyo albümü Built on Glass ile ARIA Charts’ta doruğa yerleşerek Triple J Hottest 100 of 2014’te kendine yer bulan Nicholas James Murphy ya da bilinen ismiyle Chet Faker Türkiye’deki hayranlarıyla buluştu. 21 Haziran’da Kuvvetli PSM’de gerçekleşen konserde binlerce kişi Chet Faker’ın müzikleriyle Kuvvetli PSM Turkcell Sahnesi’ni dans pistine çevirdi.

Dünyaca ünlü isimlerle PSM Loves Summer konser serisi Kuvvetli PSM’de devam ediyor!

Zorlu PSM dünya rock müzik sahnesinin efsane kümelerinden Arctic Monkeys ve Placebo’nun yanı sıra Agnes Obel’i de müzikseverlerle buluşturacağı PSM Loves Summer konserleriyle İstanbul’da yaz boyunca müzikseverleri bekliyor.

  • 1 Temmuz / Agnes Obel / Turkcell Sahnesi / 21:30
  • 18 Temmuz / Placebo / Turkcell Sahnesi / 20:00
  • 9-10 Ağustos / Arctic Monkeys / Turkcell Sahnesi /21:00

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı