Başkan Tekin’den Ayrancılar’a şampiyonluk hediyesi

Tarihi bir zafere imza atan Ayrancılar Gençlikspor, dün Ayrancılar’da şampiyonluğu kutladı. Kutlamalara katılan Torbalı Belediye Lideri Mithat Tekin, şampiyon kadroya ve Ayrancılar’a şampiyonluk armağanı müjdeledi

Tarihi bir zafere imza atan Ayrancılar Gençlikspor, Bornavaspor Futbol Kulübünü yenerek, Üstün Amatör Lig’e yükselmeyi başarmıştı. Tarihinin en değerli başarısına imza atan Ayrancılar Gençlikspor, dün Ayrancılar Meydanı’nda şampiyonluğu doyasıya kutladı. Ağır iştirakin olduğu kutlamalarda Torbalı Belediye Lideri Mithat Tekin’in de yer aldı. Belediye Lideri Mithat Tekin, futbolcuları, teknik heyeti ve idaresi tek tek tebrik ederek gelecek dönem için muvaffakiyetler diledi. Coşkuyla gerçekleşen kutlamalarda Ayrancılar Gençlikspor Lideri Sezai Yün, Lider Tekin’e dayanaklarından dolayı teşekkür ederek plaket ve Ayrancılarspor forması armağan etti.

TEKİN: “YENİ SPOR KOMPLEKSİMİZ AYRANCILAR’A İYİ OLSUN”

Şampiyonluk kutlamalarında açıklamalarda bulunan Torbalı Belediye Lideri Mithat Tekin, şampiyon kadroya ve Ayrancılar’a şampiyonluk armağanı müjdeledi. Lider Tekin, nüfusu 60 bini geçen Ayrancılar bölgesine yeni bir spor kompleksi yapılacağını açıkladı. Tekin, yaptığı açıklamada “Tarihi bir muvaffakiyete imza atarak şampiyon olan ekibimizi kutluyorum. Önümüzdeki yıl Muhteşem Amatör Lig’de temsilcimize muvaffakiyetler dilerim. Buradan da sizler aracılığıyla şampiyon kadromuza ve Ayrancılar halkına yeni yapacağımız spor kompleksimizin muştusunu veriyorum. Yeni Pancar yolu üzerinde 11 dönümlük toprağa yapacağımız spor kompleksimiz kulübümüze, ilçemize ve spor topluluğuna güzel, uğurlu olsun” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı