Yurtdışını Fotoğraflardan İzlemekten Sıkılmadınız mı?

Yurtdışına çıkmak pek çok kişinin rüyasıdır, ancak parasal durumlarının yeterli olmadığını düşünerek, bu hayallerini hep erterlerler. Aslında uygun yurtdışı turu seçilirse, bu hayale ulaşmak sanıldığı kadar da uzak değildir. Tatilinizi veya bayram dönemini gezerek, yeni yerler keşfederek geçirmek istiyorsanız, turlarımız sizin için biçilmiş kaftan denilebilir.

Yeniler Yerler Gezerek Farklı Kültürler Tanıyın

Gezmek insana çok fazla kazandırır. Turlarda herşeyden önce farklı insanlar aynı yerleri görmek, aynı yerleri keşfetmek gibi bir amaç etrafında bir tura kaydolurlar. Yurtdışı turları insanlara yeni kültürleri tanıma fırsatı verir. Yeni . biçimlerini görme, farklı mutfakların damak zevkini tatma zevkini yaşatır. Yeni yerler keşfederken, fotoğraflar çekebilir, hayatınızda güzel anılar biriktirebilirsiniz. 

Rusya’nın Başkenti Moskova’yı Keşfedin

Rusya Turu Doğu Avrupa Turu kapsamındadır. Rusya’nın en ünlü şehirlerinden Moskova, St. Petersburg, Minsk şehirleri bu tur kapsamında gezilmektedir. Moskova’da gezebileceğiniz başlıca yerler Kızıl Meydan, Kremlin Sarayı, Saint Basil’s Cathedral, Bolşoy Tiyatrosu, Gorky Park, Lenin’in Mozolesi, Arbat Caddesi, Gum Alışveriş Merkezi, Tretyakov Devlet Galerisi, Puşkin Müzesi, Moskova Metrosu, Novodevichy Rahibe Manastırı ve Mezarlığı, Cathedral of Christ the Saviour, Tverskaya Caddesi, Devlet Tarih Müzesi, Ostankino TV Kulesi, Kozmonotluk Anıt Müzesi, Moskova Hayvanat Bahçesi ve Planetaryum, Büyük Ivan Çan Kulesi, Serçe Tepeleri’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir