Teknolojinin Aranan Firması: Eio Teknoloji

Hayatımıza giren kiosklar ile hayatımız oldukça kolaylaştı. Birçok firma kiosk üretmeye ve satmaya başladı. Ancak çoğu kalite ve ucuzluğu birarada sunmamaktadır. Bu sebeple iyi firmalarla çalışmak önem arz etmektedir.

Uzun yıllardan beri sektörde hizmet veren bu firma çözüm ortağınız olmaktadır. Sunduğu seçenekler ile müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunan firma daima yanınızda olmaktadır. Şimdi https://www.eio.com.tr ile sunulan hizmetlere bakalım:

Videowall Kiralama

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların ihtiyaçları da artmaktadır. Bu doğrultuda hizmetlerini artıran firma videowall kiralama ile sizlere yardımcı olmaktadır. Videowall birçok ekranın bir araya getirilmesi ile oluşturulan kuruluma verilen isimdir. Bu sistemler sayesinde büyük bir ekran almanıza yada kiralamanıza gerek kalmadan uygun fiyatlar ile işlemlerinizi halledebilmekteyiz.

Kiosk

Bu cihazlar bankalarda, Avm ve birçok yerde kullanılmaktadır. Avm’lerde gördüğünüz bilgilendirme ekranları bu cihazlardandır.

Akım ve Voltaj koruyucu

Ürünlerinizi aşırı akımlara karşı korur.

Dijital Kürsü

Konuşma kürsülerinde bulunan bilgilendirici ekranlardır.

Endüstriyel Ekranlar

Sanayide ve işletmelerde kullanılan büyük ve küçük ebatlı ekranlardır. Daha birçok ürün çeşidi ve hizmetler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir