İmar Barışı ile Yenilenmiş Konutlar

İmar barışı; kentsel dönüşüm kapsamında, yapısal bozukluk, depreme dayanıksızlık ya da iskana aykırı yapılanma, imar kurallarına uymadan gerçekleşen yapılanmaların devlet desteğiyle yenilenmesidir. Tasarım mimarlık ofisi imar barışı için yaptığınız başvurular aracılığıyla sizin yerinize gerekli kurumlara müraacatı yapıp, gerekli evrakları tamamlayarak; bina planı ve ölçümü alımının ardından gerçekleşecek tüm aşamalarda sizin yerinize deneyimli ekibi ile hizmet vermekteyiz.

Yaşadığımız ortamda görünürde olan fiziksel alan ve çevre yapılanmasında hem estetik hem konforlu bir alan sağlayan mimari alanlarından biri de peyzaj mimarlığıdır. Çevreyi güzelleştirmek ve özel tasarımlar ile konutlar ile sokak, park ve ağaçlandırılmış alanları daha estetik bir görünüme kavuşturan peyzaj mimarlık faaliyetleri için bize başvurabilirsiniz.

Mimari Tasarım

Özel eğitim alarak hem estetik hem de kullanışlı yaşam alanları var eden mimarlar; matematiksel ve hızlı bir çalışma tarzıyla hem ekonomik hem de kullanışlı tasarımlar var eden kişilerdir. Bu anlamda çeşitli mimarlık ofisleri hem bütçenize hem de mekanda kullanışlılık ölçüsüne göre ince hesaplamalarla ortama en uygun ürünü ortaya koyar. 

Mimarinin tasarımla buluşması alınan işe, zamana ve aktif çalışma alanına göre mekanda kaliteyi arttırır.

Mimari çalışmalarda işin öncesi ve sonrası tamamiyle çalışma ekibimize aittir. Her bir aşama kanunlara, prosedürlere uyularak gerçekleştirilirken; müşteri ile gerekli anlaşma sağlandıktan sonra gerekli kurumlardan izin alımı ve projelerin faaliyete geçmesindeki tüm aşamaları yine bizler üstlenmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir