Birkan Özkan Kliniği Tedavi Çeşitleri

Mersin Diş Hastanesi olarak bilinen klinikte ağız,diş ve çene bölümünün genelinde ki enfeksiyon kapmaları gibi birçok hastalığa tedavi bulunmaktadır. Estetiksel anlamda da özgün tasarımsal çene tedavileri yapılmakta olup fiziğin daha iyi bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır.

Klnik içerisin de birçok alanda tedavi ve bakım yöntemi bulunmakta olup bazı test sistemleri ile mevcut bölge durumlarınız kontrol edilebilmektedir.

Böylece daha erken bir şekilde uyarı alarak ameliyatlarınızı başarı ile tamamlamanız mümkündür. Onlarca ekip üyesinden oluşan Hastene de Birkan Özkan tarafından tescillendirilmiş üye doktorla da bulunmaktadır. Bu doktorların da amacı Birkan Özkan gibi doktorların aynı anda eş zamanlı bir şekilde operasyonlara katılabilmesi amaçlandı.

Günümüzde ki nadir tedavi hastanelerinden olan bu klinik mersin üzerinde ki faaliyetlerini son yıllarda arttırarak sürdürmekte. Türkiye genelinde oluşan bu diş tedavisi adına eksiklik Akdeniz ve bölgesi adına bir nebze olsa tansiyonu düşürecek seviyeye ulaştı.

Tedavi Yöntemleri

Ağız içerisinde ki bazı tükürük testleri ile sıvı durumunuz öğrenilebilmektedir. Aynı şekilde ağız yapısının eklem kemiklerin düzeltilmesi gibi birçok alanda takviye yapılan hastane de Çene Cerrahı Birkan Özkan tarafından özel ameliyatlar yapılmaktadır. Bu ameliyatlar doldu ve estetik açısından da önem arz etmektedir.

Herhangi bir fiziksel zarar vermeyecek şekilde tüm ameliyatlarınız yapılmaktadır. Sağlığınız açısından da korunan ve acı vermeyen tedavi yöntemleri de hastane içerisinde mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir