Antikacı Ve Antika Eşyaları Değerleri

Antika Eşya Alanlar Kadıköy

Zaman geçtikçe tüm değerler azalır. Bizim kıymetli gördüğümüz her şey…kıymet verdiğimiz insanlar ve eşyalar bile. Azalan ve bir elin parmağını geçmemeye başlayan o insan ne çok değerlidir ve eşya da öyle. Eskiye kıymet veren yeni rağbet etmeyenlerin anlayabiliceği koleksiyonculuk ve antikacılık sahasında Antikacılar iletişim kanalları aracılığıyla hızlı ve senkronik bir şekilde ürünün fiyatını biçerler. 

İlgi duyduğunuz bu meslekte evinizden başlangıç yapabilirsiniz. Siz de bulunan bir ürünün antika olup olmadığını öğrenmek için sizlere ücretsiz bir ekspertiz yönlendirilir. 

Gelip sizde antika olarak değer gören nesne üzerine bir kaç çalışma yapılarak sizle tekrar iletişime geçilir. El yapımı ürünler ile Antik çağlara ve Osmanlı dönemine ait figür ve nesneler daha çok değer görür. Bu eşyanıza değer biçme kriteri olarak ele alınabilir.

Antikacılık Hala Revaçta mı?

Günümüzde özellikle bu işlerle ilgilenmeyen biri için antika bir ürün bulup değerlendirebilmek ve bunun satıcılığını yapmak için dükkan açmaya girişmenin pek te kârlı bir iş olduğunu söyleyemeyiz. Yaklaşık 15 yıldır Antika alım satım yapan firmalar başta olmak üzere her türlü memnuniyeti ve kaliteyi göz önünde bulundurarak İstanbul Kadıköy’de antika mağazamız bulunur.

Her türlü ince işçiliğin bilinmesi gereken bir meslekte ancak senelerini bu işe vermiş meslek erbabı ürünün kalitesinden ve gerçekliğinden anlaşılacaktır.

Bu şekilde düşünüldüğünde sizlerin antika olarak gördüğünüz ürünlerin satışını bir telefon mesafesi uzaklıkta arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir